Zarządzanie najmem - Flatcare
Flatcare poszukuje osób, które chcą z nami zmieniać rynek nieruchomości w Polsce. Zobacz listę stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy tutaj
Idealne dla studentów

Zarządzanie najmem

Nowoczesne zarządzanie najmem z wypłatą zawsze tego samego dnia miesiąca, ubezpieczeniem od szkód oraz weryfikacją najemcy.
Flatcare Poszukiwania najemców Bogata baza i nowoczesny model działania pozwalają nam na szybkie znajdowanie najemców do Twojej nieruchomości.
Flatcare Bezpieczeństwo Najemcy weryfikowani są pod względem wypłacalności i to Ty decydujesz, kto zamieszka w Twoim mieszkaniu.
Flatcare Bieżąca obsługa Awarie, kontakt z najemcą, odbiór poczty - tym nie musisz się już przejmować, zrobimy to za Ciebie.

Dlaczego powinieneś wybrać nas? Zapoznaj się z naszymi usługami i dowiedz się, dlaczego to nam warto zaufać.

Flatcare

0 zł

Opłata za znalezienie najemcy

12%

ceny najmu miesięcznie

 • Należności wypłacane zawsze tego samego dnia miesiąca
 • Weryfikacja najemcy w zakładzie pracy, BIK oraz BIG
 • Ubezpieczenie szkód wyrządzonych przez najemcę do kwoty 20 000 zł
 • Bieżąca obsługa nieruchomości, naprawy powstałych usterek, stały kontakt z najemcą

Inni zarządcy

50%

Opłata za znalezienie najemcy

15%

ceny najmu miesięcznie

 • Należności wypłacane zawsze tego samego dnia miesiąca
 • Brak gwarancji wypłaty
 • Brak weryfikacji
 • Brak ubezpieczenia

Inne agencje

100%

Opłata za znalezienie najemcy

0%

ceny najmu miesięcznie

 • Brak bieżącej obsługi
 • Brak gwarancji wypłaty
 • Brak weryfikacji
 • Brak ubezpieczenia

Najczęściej zadawane pytania Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami.
Na jak długo podpisuję umowę z Flatcare?
Podpisujemy umowę, która obejmuje okres poszukiwania najemcy (od kilku dni do kilku tygodni) oraz cały okres trwania umowy najmu (od roku do dwóch lat).
Czym różni się zarząd od pośrednictwa?
Usługa pośrednictwa polega na znalezieniu najemcy i pobraniu jednorazowej prowizji. Współpraca pod kątem zarządu nieruchomością polega nie tylko na pomocy w doborze najlepszego najemcy, ale także na całkowitym odciążeniu Cię na dalszych etapach wynajmu.
Co się dzieje, gdy najemca nie płaci w terminie?
Gdy najemca opóźnia się z wpłatą za najem, Ty i tak dostajesz pieniądze na swoje konto zawsze tego samego dnia miesiąca! Jeśli problem trwa dłużej niż miesiąc, nie jesteśmy w stanie zagwarantować kolejnych wpłat, jednakże podejmiemy się wszelkich starań, by odzyskać zaległe pieniądze dzięki naszemu działowi windykacji.
Jak weryfikujecie najemców?
Stosujemy swoją ocenę wiarygodności poprzez sprawdzenie każdego potencjalnego najemcy na podstawie raportów z BIK oraz BIG, jak i oświadczenia o zarobkach.
Czy po podpisaniu umowy z Flatcare zachowuję jakąkolwiek kontrolę nad moim mieszkaniem?
Oczywiście! Nadal masz pełną kontrolę nad mieszkaniem. To Ty widniejesz jako wynajmujący na umowie najmu, ustalasz kwotę, którą chcesz otrzymywać za wynajęcie mieszkania oraz decydujesz, kto zostanie najemcą. Nie podejmujemy żadnych decyzji bez Twojej wiedzy.
Czy przedstawiciele Flatcare pomagają w określeniu kwoty, za jaką powinien zostać wynajęty lokal?
Oczywiście, ale to Ty ostatecznie decydujesz o minimalnej kwocie, za jaką chcesz wynająć mieszkanie. My jedynie doradzamy na temat aktualnych cen panujących na rynku nieruchomości.

Panel online

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, wszystkie informacje dotyczące swojej nieruchomości znajdziesz w Panelu online.
Flatcare