Nasza misja oraz wartości - Flatcare
Flatcare poszukuje osób, które chcą z nami zmieniać rynek nieruchomości w Polsce. Zobacz listę stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy tutaj

Bezpieczny wynajem nieruchomości

Naszą misją jest zmiana zasad panujących na rynku nieruchomości tak, aby wynajmowanie było lepsze i bezpieczniejsze. Sprawiamy, że proces ten jest prosty dla obu stron - dla właścicieli i najemców. Ograniczamy wszelkie komplikacje i sprawiamy, że osoby z nami współpracujące czują się bezpiecznie.

1.

Każdego dnia staramy się być lepsi w tym, co robimy.
Każdy dzień to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia, staramy się z nich czerpać jak najwięcej, by stać się najlepszym zarządcą i pośrednikiem na rynku.

2.

Sprawiamy, że ludzie wokół nas mówią WOW.
Jeśli jest szansa, by sprawić, że osoby, które mają styczność z Flatcare będą pod wrażeniem naszej obsługi klienta, nigdy nie przegapiamy okazji!

3.

Upraszczamy
Staramy się, by wszelkie procesy zarówno wewnątrz firmy, jak i te, w których biorą udział nasi klienci, były jak najbardziej proste i przyjemne.

4.

Staramy się osiągać więcej z mniej.
Zawsze szukamy sposobu jak osiągnąć jak najlepsze rezultaty z możliwości i źródeł, które aktualnie mamy.

5.

Jesteśmy wdzięczni.
Pomagamy innym. Jesteśmy wdzięczni osobom, które przyczyniły się do tego, gdzie dziś się znajdujemy, zawodowo i prywatnie. Tworzymy materiały, którymi z radością się dzielimy z innymi. Działamy charytatywnie.

6.

Ratujemy naszą planetę.
Nie drukujemy, gdy nie musimy, redukujemy zużycie plastiku. W życiu prywatnym stosujemy te same zasady, ograniczając nasz tzw. "ślad węglowy"