Flatcare
Flatcare poszukuje osób, które chcą z nami zmieniać rynek nieruchomości w Polsce. Zobacz listę stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy tutaj
Idealne dla studentów

Pomoc w sprzedaży

Pomożemy Ci w sprzedaży Twojego mieszkania, zapewniając szereg dodatkowych usług, które są gwarancją bezpiecznej i szybkiej transakcji.
Kalkulator oszczędności
Zobacz, ile możesz zaoszczędzić
Wartość nieruchomości
PLN
Twoje oszczędności
PLN
Z pomocą
Innego pośrednika
24 000 PLN
Prowizja agenta nieruchomości
0 PLN
Prowizja pobierana od kupującego. O tyle więcej nabywca nieruchomości będzie musiał zapłacić za jej zakup. O tyle więcej też klient będzie chciał zwiększyć kwotę obniżki ceny podczas negocjacji
36 000 PLN
Finalna kwota do zapłaty
Z pomocą
Flatcare
1499 PLN
Opłata podstawowa
6 000 PLN
Prowizja przy sprzedaży nieruchomości nabywcy przedstawionemu przez Flatcare
0 PLN
Prowizja pobierana od kupującego. Budżet nabywcy zostaje w 100% przeznaczony na zakup
7 499 PLN
Finalna kwota do zapłaty

Dlaczego jesteśmy inni?
Prowizje agentów nieruchomości są za wysokie.

Większość właścicieli płaci 6% prowizji za sprzedaż nieruchomości - 3% trafia bezpośrednio do agenta, pozostałe 3% to prowizja, którą agent pobierze od kupującego, tym samym obniżając budżet nabywcy. W przypadku nieruchomości za 600 000 PLN to 36 000 PLN.

Współpraca z Flatcare kosztuje tylko stałą opłatę w wysokości 1499 PLN oraz 0.75% w przypadku sprzedaży w 100 dni (średnia rynkowa to 186 dni) lub 0.5%, jeżeli potrwa to chwilę dłużej. Pozwoli to zaoszczędzić 16 000 PLN i jednocześnie cieszyć się pięciogwiazdkowym doświadczeniem przy sprzedaży nieruchomości.

Jakie usługi zawiera Opłata Podstawowa? Wszystkie usługi zawarte w Opłacie Podstawowej dostępne są dla Ciebie zawsze, niezależnie od tego czy to Flatcare znajdzie kupującego czy uda Ci się zrobić to samemu.
Flatcare Raport zawierający ceny transakcyjne nieruchomości Przygotujemy dedykowany raport cen transakcyjnych podobnych nieruchomości. Posiadamy informacje z ponad 4 mln aktów notarialnych.
Flatcare Prezentacje nieruchomości bez Twojego udziału Dobre wrażenie można zrobić tylko raz! Zamiast uczyć się na własnych błędach i tym samym wydłużać proces sprzedaży, skorzystaj z naszego doświadczenia.
Flatcare Profesjonalna sesja zdjęciowa Dobrze wykonane zdjęcia generują dużo większe zainteresowanie ofertą, co przekłada się na większą ilość potencjalnych klientów.
Flatcare Consierge finalizacji transakcji Do finalizacji transakcji często potrzebne są dokumenty, których możesz nie posiadać. Wyręczymy Cię i udamy się do odpowiednich instytucji, aby je zdobyć.
Flatcare Publikacja w 17 serwisach ogłoszeniowych Średnie wydatki na utrzymanie oferty w najpopularniejszych serwisach przez kilka miesięcy to ponad 2 000 PLN. Publikując z nami, oszczędzasz.
Flatcare Dedykowana pomoc na każdym etapie transakcji Masz wątpliwości lub pytania? Możesz liczyć na wsparcie dedykowanego agenta na każdym etapie procesu sprzedaży nieruchomości.
Flatcare Jedna z największych baz zainteresowanych Bogata baza osób szukających nieruchomości i nowoczesny model działania pozwalają nam na szybkie znajdowanie potencjalnych kupców Twojej nieruchomości.
Flatcare Wzory umów Z pomocą najlepszych prawników stworzyliśmy gotowe wzory dokumentów potrzebnych podczas procesu sprzedaży nieruchomości, które możesz wykorzystać w każdej chwili.

Najczęściej zadawane pytania
Kiedy pobierana jest opłata podstawowa? Opłata podstawowa pobierana jest bezpośrednio po nawiązaniu współpracy z Flatcare. W przypadku sprzedaży klientowi przedstawionemu przez Flatcare zapłacisz dodatkowe 0.75% (lub 0.5%, jeżeli sprzedaż potrwa dłużej niż 100 dni) po zakończeniu transakcji.
Czy mogę liczyć na pomoc Flatcare, gdy sam / sama znajdę nabywcę? Wszystkie usługi zawarte w opłacie podstawowej dostępne są dla Ciebie zawsze, niezależnie od tego, czy to Flatcare znajdzie kupującego, czy uda Ci się zrobić to samemu.
W jakich serwisach znajdą się ogłoszenia mojej nieruchomości? Twoje ogłoszenia znajdą się na wszystkich popularnych serwisach ogłoszeniowych oraz grupach w mediach społecznościowych.
Dlaczego inni pośrednicy pobierają większe opłaty? Model biznesowy innych firm polega na pokryciu strat związanych z pozyskaniem, utrzymaniem oraz poszukiwaniem kupców dla wszystkich nieruchomości, które się za ich pośrednictwem nie sprzedały.
Gdzie jest "haczyk"? Nie ma go. Otrzymujesz usługę na najwyższym poziomie za ułamek ceny dzięki nowoczesnemu modelowi biznesowemu Flatcare.
Flatcare

Co mówią o Flatcare klienci?

Flatcare

Bardzo elastyczna firma. Cały proces jest przejrzysty dla właściciela nieruchomości, któremu pozostaje czerpać zysk pomniejszony o rozsądną prowizje. Polecam.


Adam Stanis

Opinia z Google Maps

Flatcare

Świetny kontakt i przyjazne podejście, szybko i rzetelnie przeprowadzone wszystkie formalności. Zdecydowanie polecam! Na rynku nieruchomości trudno o tak kompetentną obsługę.


Katarzyna Jadwiga Orlicz

Opinia z Google Maps

Flatcare

Świetna firma, fachowi agency, godni polecenia, bo solidni, rzeczowi, mili i szybcy. Polecam z całego serca bo ich szybkość działania i efektywność są na najwyższym poziomie. Na pewno wrócimy do współpracy w przyszłości.


Justyna Słodek Wahlstrom

Opinia z Google Maps

Flatcare

Dostałem różne warianty współpracy, zdecydowałem się i potem, reszta została już zrobiła za mnie. Jestem bardzo zadowolony i chyba nic w tej współpracy nie mogłoby się potoczyć lepiej.


Paweł Sowiński

Opinia z Google Maps

Flatcare

Jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją, szczególnie za profesjonalizm w działaniu. Polecam.


Marek Siuda

Opinia z Google Maps

Flatcare

Jestem pod ogromnym wrażeniem stylu pracy Flatcare! Spośród wielu do mnie dzwoniących to była jedyna agencja, która pokazała, że im zależy na sfinalizowaniu transakcji i tak się bardzo szybko stało. Kupuje się naprawdę profesjonalną usługę!


Monika Kielak-Łokietek

Opinia z Google Maps