Asysta w najmie - Flatcare
Flatcare poszukuje osób, które chcą z nami zmieniać rynek nieruchomości w Polsce. Zobacz listę stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy tutaj
Idealne dla studentów

Asysta w najmie

Pomożemy Ci znaleźć i wybrać najlepszego najemcę Twojej nieruchomości na podstawie faktycznych danych, a nie tylko przeczucia.

Decyzja w oparciu o dane

Weryfikacja najemcy

Sprawdzamy historię finansową każdego najemcy oraz jego aktualne możliwości finansowe. Koniec z decyzjami opartymi tylko na przeczuciu.
Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Gwarancja

Jeśli Ty lub najemca zdecydujecie o zerwaniu współpracy przed końcem trwania umowy, pomożemy Ci znaleźć nowego najemcę bez dodatkowych kosztów.
Dowiedz się więcej

Więcej niż kaucja

Ubezpieczenie

Ubezpieczamy najemcę Twojej nieruchomości, więc nie musisz się martwić o szkody wyrządzone podczas trwania najmu.
Dowiedz się więcej

Flatcare

10 dni

Tyle średnio zajmuje nam wynajęcie mieszkania. Dla 60 procent wynajętych nieruchomości ten czas jest krótszy niż 5 dni.
Flatcare

196

Tyle osób zgłasza się do nas miesięcznie w celu uzyskania pomocy w znalezieniu kolejnego mieszkania.
Flatcare

764 PLN

Tyle kosztowałaby Cię publikacja oraz promocja Twojej oferty, gdybyś chciał dotrzeć do takiej samej liczby odbiorców co Flatcare.

OPINIA WŁAŚCICIELA

Przy pomocy Flatcare moje mieszkanie zostało błyskawicznie wynajęte i wymagało to minimalnego zaangażowania z mojej strony. Cały proces przebiegł sprawnie i profesjonalnie.
Anna T. Właścicielka 1 nieruchomości

OPINIA WŁAŚCICIELA

Dzięki Flatcare wynajmowanie mieszkań jest proste, bezproblemowe i bezpieczne. Najbardziej w życiu cenię sobie spokój, a ich usługi mi go zapewniają.
Oskar M. Właściciel 3 nieruchomości

OPINIA NAJEMCY

Spodobało mi się to, że jako najemca jestem zabezpieczony poprzez podpisanie umowy stworzonej przez prawnika, a także dzięki ubezpieczeniu na wypadek szkód. Kontakt z przedstawicielami jest szybki i miły.
Adrian R. Właściciel 7 nieruchomości

OPINIA NAJEMCY

Znalazłam mieszkanie przy pomocy Flatcare. Przedstawicielka firmy cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania czy wątpliwości, a także dopasowała godziny spotkań do moich preferencji.
Weronika R. Właścicielka 2 nieruchomości
Wszystko, czego potrzebujesz Zapoznaj się z naszymi usługami i dowiedz się, dlaczego to nam warto zaufać.
Zapoznaj się z naszymi usługami i dowiedz się, dlaczego to nam warto zaufać.

We Flatcare szanujemy Twój czas i angażujemy się w 100% w szybki, ale też jakościowy proces wynajęcia nieruchomości, w trakcie którego możesz liczyć na nasze wsparcie i radę. Zaangażowanie, elastyczność i wsłuchiwanie się w potrzeby obydwu stron - to zasady, którymi się kierujemy.
  • Gwarancja komunikacji
  • Sprawdzone umowy napisane przez najlepszych prawników
  • Wspracie ekspertów w trakcie całego procesu wynajmu
  • Najbardziej aktualna baza najemców
  • Wsparcie w wielu językach
  • Profesjonalne sesje zdjęciowe
WŁAŚCICIEL
Pierwszy raz spotkałem się z tak nowoczesną firmą. Prawie wszystkie dokumenty podpisałem online, a Pani Wiktoria była dla mnie wsparciem podczas całego procesu wynajmu jednego z moich dwóch mieszkań.

Łukasz P. Właściciel 2 nieruchomości
Najczęściej zadawane pytania Zapoznaj się z naszymi odpowiedziami.
Na jak długo podpisuję umowę z Flatcare?
Podpisujemy umowę, która obejmuje okres poszukiwania najemcy (od kilku dni do kilku tygodni) oraz cały okres trwania umowy najmu (od roku do dwóch lat).
Czym różni się zarząd od pośrednictwa?
Usługa pośrednictwa polega na znalezieniu najemcy i pobraniu jednorazowej prowizji. Współpraca pod kątem zarządu nieruchomością polega nie tylko na pomocy w doborze najlepszego najemcy, ale także na całkowitym odciążeniu Cię na dalszych etapach wynajmu.
Co się dzieje, gdy najemca nie płaci w terminie?
Gdy najemca opóźnia się z wpłatą za najem, Ty i tak dostajesz pieniądze na swoje konto zawsze tego samego dnia miesiąca! Jeśli problem trwa dłużej niż miesiąc, nie jesteśmy w stanie zagwarantować kolejnych wpłat, jednakże podejmiemy się wszelkich starań, by odzyskać zaległe pieniądze dzięki naszemu działowi windykacji.
Jak weryfikujecie najemców?
Stosujemy swoją ocenę wiarygodności poprzez sprawdzenie każdego potencjalnego najemcy na podstawie raportów z BIK oraz BIG, jak i oświadczenia o zarobkach.
Czy po podpisaniu umowy z Flatcare zachowuję jakąkolwiek kontrolę nad moim mieszkaniem?
Oczywiście! Nadal masz pełną kontrolę nad mieszkaniem. To Ty widniejesz jako wynajmujący na umowie najmu, ustalasz kwotę, którą chcesz otrzymywać za wynajęcie mieszkania oraz decydujesz, kto zostanie najemcą. Nie podejmujemy żadnych decyzji bez Twojej wiedzy.
Czy przedstawiciele Flatcare pomagają w określeniu kwoty, za jaką powinien zostać wynajęty lokal?
Oczywiście, ale to Ty ostatecznie decydujesz o minimalnej kwocie, za jaką chcesz wynająć mieszkanie. My jedynie doradzamy na temat aktualnych cen panujących na rynku nieruchomości.