Benefity dla Najemców i Kupujących - Flatcare
Flatcare poszukuje osób, które chcą z nami zmieniać rynek nieruchomości w Polsce. Zobacz listę stanowisk, na które aktualnie rekrutujemy tutaj
Idealne dla studentów

Benefity dla Najemców i Kupujących

Dobro i bezpieczeństwo Najemców i osób decydujących się na zakup nieruchomości, są dla nas tak samo ważne, jak interesy Właścicieli.
Flatcare Brak prowizji Chcąc świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, ale też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najemców, nie pobieramy prowizji od najemców i kupujących.
Flatcare Oszczędność czasu Dzięki naszej bazie mieszkań oraz nowoczesnym metodom dopasowywania wymagań do nieruchomości, jesteśmy w stanie szybko znaleźć lokal odpowiadający Twoim potrzebom.
Flatcare Dodatkowe usługi Poszerzyliśmy naszą ofertę o wachlarz dodatkowych usług, takich jak pomoc przy przeprowadzce i wykonywanie drobnych napraw w wynajętym przez Ciebie lokalu.

Dlaczego warto szukać z nami? Zapoznaj się z naszymi usługami i dowiedz się, dlaczego to nam warto zaufać.
  • Dbamy o zadowolenie obydwu stron transakcji
  • Pomagamy w znalezieniu wymarzonej nieruchomości
  • Wspieramy merytorycznie aż do podpisania umowy
  • Pomagamy w procesie negocjacji
  • Posiadamy ustandaryzowane, bezpieczne umowy
  • Dajemy możliwość podpisania umów bez wychodzenia z domu

ŁATWOŚĆ

Najwygodniejszy sposób szukania nieruchomości

Dzięki naszej nowoczesnej i przejrzystej wyszukiwarce nieruchomości z łatwością znajdziesz lokal o interesujących Cię parametrach, odnajdziesz go na mapie, a nawet obejrzysz jego otoczenie, dzięki opcji street view. Udostępniliśmy też kalendarz online i możliwość umawiania się na spotkanie w kilku prostych krokach.
Flatcare
OPINIA NAJEMCY
Poszukując mieszkania natrafiłam na oferty Flatcare. Zadzwoniłam i natychmiast otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje dodatkowe pytania. Oglądanie mieszkania, a następnie podpisanie umowy odbyło się w dogodnych dla mnie terminach, a umowa zapewniona przez Flatcare była przejrzysta - pełen profesjonalizm.
Katarzyna P. Najemca
OPINIA NAJEMCY
Szukałam mieszkania o konkretnych cechach, po przedstawieniu ich Pani Natalii z Flatcare, otrzymałam zestaw ofert, które odpowiadały moim potrzebom. Następnie umówiłam się na oglądanie oferty, która mnie najbardziej zainteresowała i przy asyście Flatcare błyskawicznie podpisałam umowę najmu - serdecznie polecam firmę!
Barbara D. Najemca
OPINIA NAJEMCY
Zależało mi na szybkim wynajęciu mieszkania, Przedstawiciel Flatcare błyskawicznie zorganizował spotkanie w dwóch potencjalnych lokalach, wszystko przebiegło sprawnie, w dodatku otrzymałem pomoc w negocjacji warunków.

Polecam Flatcare za ludzkie podejście i za zaangażowanie.
Dominik T. Najemca
OPINIA NAJEMCY
Profesjonalna i miła obsługa zapewniona przez Panią Wiktorię z Flatcare. Pomogła nam w znalezieniu ładnego mieszkania w centrum miasta, dokładnie takiego, jakiego poszukiwaliśmy.

Wszystkie dokumenty były przygotowane profesjonalnie i dzięki temu czuliśmy się pewnie i bezpiecznie.
Rostislav K. Najemca